Liigu sisu juurde

Teisi vananemisvastaseid tooteid ei kasutatud. Tablettidesse on lisatud ka C-vitamiin, mis mängib olulist rolli kollageeni moodustumisel. Samuti on sõlmitud kokkuleppeid maasikaimportijatega. Seda tõestab topeltpime, platseebo-kontrollitud kliiniline uuring Spector et al.

Tehnika Eesti teadlased otsivad võimalusi, kuidas teha kindlaks turul ja poes müüdavate maasikate Liigeste parlid päritolu.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Mis on D-Pärlid ?

Appi võetakse sarnane aparaat, mida kasutakse haiglates liigeste ja muude siseorganite uurimiseks. Sõrmejälgedest koostakse n-ö Eesti maasikate andmebaas. Piltlikult tegelevad teadlased peenekoelise kriminalistikaga.

Liigeste parlid

Kui neile toodud tundmatu maasika sõrmejälg teada-tuntud Eesti marjadega ei klapi, võib kahtlustada importtoodangut. Kuigi ükski analüüs pole protsenti täpne, kasutatakse sama meetodit juba teistes riikides. Näiteks leiab see Saksamaal rakendust õuna- ja Liigeste parlid ning veinide Hapu tagasi PMS analüüsimisel.

D-Pärlid 1000 25mcg õlikapslid, 120 kapslit

Veebruaris koostöös Tallinna Tehnikaülikooli ja Eesti Maaülikooliga alanud projekt kasvas välja teises sarnasest skandaalist. Möödunud aastal pani Eesti meedia kihama uudis, et Eesti mee pähe müüdav toodang võib olla pärit osaliselt Hiinast või teistest riikidest.

Liigeste parlid

Praegu tegelevad teadlased alusandmebaasi loomise ja põldudelt proovide kogumisega. Siinkohal tuleb appi Maaülikooli teadlaste loodud Eesti maasikakasvatajate võrgustik. Samuti on sõlmitud kokkuleppeid maasikaimportijatega.

D-Pärlid 1000 (25 µg)

Sügisel tõenäoliselt me väga palju mõõdame neid proove, lihvime analüüsitehnikaid ja järgmiseks kevadeks loodetavasti on meil olemas meetod, mida järgmisel korjehooajal saab põllul katsetama hakata," sõnas vanemteadur.

Liigeste parlid kavatsetakse hakata pakkuma esmajoones veterinaar- ja toiduametile või mõnele muule riiklikule regulaatorile. Liigeste parlid loodab Reile selle kättesaadavaks teha maasikakasvatajatele ja tavatarbijatele. Kaugema eesmärgina on kavas arendada välja lahendused ka teiste põllumajandussaaduste päritolu kontrollimiseks.

D-vitamiini pärlid 100 mcg (4000 IU), 200 tk

Maasikate päritolu määramiseks sobiva meetodi arendamisega tegeleb lisaks Reilele ja tema kolleegidele põllumajandusministeerium.

Tuumamagnetresonantsi kasutamise asemel lähtuvad nad maasikate täpse keemilise koostise määramisest.

Liigeste parlid

Eri piirkondades kasvavatesse maasikatesse võib sattuda eri süsiniku teisendeid ehk isotoope erineval määral. Reile arendatav meetod ei sõltu aga kasvupinnasest, vaid võimaldaks mõõta ka näiteks tänu Päikesele tekkivaid suhkruid ja valke.

Meravita videoblogi – Rasvapõletaja Aafrika mangoga

Meil on alust arvata, et mõlemad võivad töötada, aga kumb paremini töötab, seda me veel ei tea," laiendas vanemteadur. Toimetaja: Jaan-Juhan Oidermaa.

Glükoosamiinsulfaadi 2KCl tabletid koos C-vitamiiniga.