Liigu sisu juurde

Isiklik kõne või külastus on soojalt teretulnud. McPherroni arvates ei osanud A.

Artroosi ravi RB-s

Esialgu hakati valmistama teraspulbrist tooteid, kuid õige pea katsetati ka kõvasulamit. Peamiselt arendus ja teadustöö eesmärgil hakati tootma kulumiskindlaid plaate ja teisi eritööriistu.

Liigeste ja lihase valu ekslemine

Tootearenduse edenedes ning tööstuskogemuste kasvades otsustati spetsialiseeruda metallitöö valdkonda. Kõvasulammatriitsid, lõiketerad ja naelatööstuse tööriistad jäid peamisteks tooteartikliteks. Rohkem kui klienti üle Tooriistad uhine on meie professionaalse teeninduse ning kvaliteetse toodangu tõestuseks.

Parempoolse ola artriit

Meie insenerid ja meterjalitehnoloogid ei jäta Teid hätta! Pulbrite arendus Ü le 20 aasta pikkune kogemus kõvasulami valmistamisel on aluseks edukale tootearendusele.

Meil on professionaalne meeskond, kellel on tehnilisi teadmisi ja kogemusi. Kohandage erinevaid vajadusi. Valiku tüübid valikuks, kiire edastamine.

Kõvasulami kaks omadust — kõvadus ja kulumiskindlus peavad olema täpselt tasakaalus vastavalt kasutatavale keskkonnale. Optimaalsete materjalide kasutamiseks ja uute väljatöötamiseks vastavalt kliendi tootele, omame tehnoloogiat alates Tooriistad uhine segamisest, paagutamisest kuni täppistöötlemiseni. Kõvasulami õige segu ja tööriista geomeetria omavad võrdväärselt olulist rolli toote vastupidavuses.

Seepärast pöörame tähelepanu mõlemale. Näiteks pingete analüüsil, väsimusprobleemide vältimisel või tootedisaini katsetamisel on LEM asendamatu tööriist. Tulenevalt kõvasulami eripäradest, jagame kliendile omapoolseid soovitusi kestvama lahenduse disainimisel ja valmistamisel.

Saksamaa Max Planci instituudi antropoloogi Shannon McPerroni arvates võis inimeste tööriistade kasutamise oskus saada alguse isegi viis miljonit aasta tagasi, kirjutab National Geographic.