Liigu sisu juurde

Vintpüssi kodus hoidnud vend saab aastaseks, ülejäänud on parematel jahimaadel. Koos abikaasaga töötati välja vahariks nimetatav salv. Suvel käisin karjas selle kaubaga, et koolimineku varustus oleks tagatud.

E-POOD - Equalan Pharma Mama’s salv lõhenenud ja tundlikele nibudele

Ühel päeval läks läbi metsa kuningapoeg. Ta kuulis kuskilt kostumas linnulaulu, millesarnast polnud ta veel kunagi kuulnud. See kõlas nii armsalt ja kaunilt, justkui oli see muusika tema kõrvadele. Kuningapoeg jäi seisma, sidus oma hobuse puu külge ning silmas enda üllatuseks kaunist neidu, kes raius puid roosinuppudest pärg peas ning linnud seal vahel laulmas.

Pärg ilmus mu pähe lihtsalt niisama. Ma arvan, et selle taga on need kolm imelist lindu, keda ma ühel tormiööl toitsin ning aitasin. Nähes ka neiu sisemist ilu, armus ta temasse ning palus ka koheselt tema kätt. Kuningas Abikaasa salv oma pja valikuga sugugi rahul.

Vali kingitus

Eks ta salamahti lootis, et prints armub ikkagi printsessi. Prints oli aga sünnist saati isepäine poiss, kes teadis täpselt mida ta soovib ega lasknud end Abikaasa salv ümber veenda. Toimuski uhke pulmapidu. Päev pärast pulma, saatis neiu oma isale hulgaliselt kingitusi ning sõnumi, kus sõnas milline õnn oli temale langenud.

Loomulikult olid tüdruku kasuema ning -õde kaunis vihased ning kadedusest suisa rohelised. Nad jäid haigeks, suisa nõndaviisi, et pidid voodites lebama. Pikapeale hakkas neil aga parem, sest ema mõtles välja kurja kavala plaani, kuidas oma kasutütrele liiga teha ja kätte maksta. Tema plaan oli lihtne. Naine pöördus ühe vana nõia poole, kel oli rohkem võimeid, kui ühelgi teisel nõial siin maamunal.

Ta palus nõial luua maski, mis oleks tema kasutütre näoga. Kõik kukkus välja täpselt nii, nagu kasuemal plaanitud oli. Oma võlupeegli abil lõi nõid täpselt sellise maski, et pea võimatu oli vahet teha.

Naine tänas teda, maksis talle Abikaasa salv kopika raha ning naases oma metsaonni. Mõne päeva pärast kuulis ta, et toimub suur jaht ning prints lahkub oma paleest juba varahommikul. See oli võimalus, mida ta ei saanud kasutamata jätta. Printsess oli oma uues kodus kõige õnnelikum naine maa peal ning oli suutnud unustada kogu halva, mis tema kasuema ning -õde talle kunagi teinud oli. Ta kutsus nad sisse, kostitas hea ja paremaga ning kuhjas nad üle imeliste kingitustega.

Viimaks viis nad ka veekogu äärde, kus kaljunuki küljes seisis lõbusõidulaev, mille prints oli talle kinkinud. Kasuema kasutas võimalust, lükkas tüdruku kaljunukilt alla ning printsess vajus hetkega sügavasse vette.

Põline metallitöömees hakkas mesinikuks

Seejärel tõmbas kasuema oma tütrele ette maski, mille nõid talle valmistanud oli ning õlgadele printsessi sametmantli. Mööblimeister rõõmustab, et on leidnud kahe tootjaga, Mafelliga Saksamaalt ja Mirkaga Soomest, koostöövormi, millest sünnib kasu mõlemale poolele.

Ma loodan, et nendel tootjatel on huvi muuta oma tööriistu üha turvalisemaks ning seega avardada sihtrühma ka piiratud võimetega kasutajale. Materjalidest kasutab ta saart Abikaasa salv tamme. Kadõkovi sõnul on tema klient inimene, kes väärtustab täispuidust kvaliteetset, eksklusiivselt viimistletud isikupärast mööblit, mis kestab kaua. Arstid kirjutavad ka rohud välja ning kui ühed ei aidanud, kirjutavad järgmised.

 • [ÕS] Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS
 • “Võlupärg” – Skandinaavia muinasjutt | Rikets lilled
 • Külavahel | ERR | Digihoidla

Aga valdavalt on ikka nii olnud, et kes on ostnud, on kiitnud ning kui järgmine kord ligi astub, võtab uue purgikese. Pakute ka langetisetinktuuri.

Kes või mis on langetis?

Forgotten Children [February 24, 2018]

Talvel surnud ja taru põhja kukkunud mesilased. Paneme need viina sisse kaheks nädalaks seisma ning siis on ravim valmis. Kui mesilane suvel sureb, on ta mürki saanud, näiteks rapsilt. Õnneks ei ole meie kandis siiamaani rapsi kasvatatud. Haigused käivad ka mööda mesilasi. Kuidas neid ravite?

Liigendid ravile

Meil on seisukoht: kui mesilane sureb, siis ta sureb. Ravima neid ei hakka, sest saadud mett sööme ise ja söövad meie lapsed.

Sweet liigese kuunarnuki vigastus

Mett me oma toodetesse ei pane ning ära müüme üksnes ülejäägi. Haiguste tõrjet teeme põhiliselt oblikhappega ainult sügisel, kui mesilased talvekorteris. Mida olete tähele pannud mesilaste elukorralduse kohta?

Ravi aconite haiguste liigeste

Mesilased on armsad ja head. Igaüks teab täpselt, mida tegema peab. Kõige vastikumad on need, kellele antud käsk nõelata. Ta tuleb igale poole järele, ootab pikka aega ukse taga ja kui uuesti välja lähed, teeb oma töö ära.

 1. Tiger Balsami liigeste jaoks
 2. Villu Mahlakule on mesilaste pidamine elustiil.
 3. Meditsiiniline kreem taga ja liigeste jaoks
 4. Meie - Irja salvid
 5. Haigus liigesed sormede ravi
 6. Mõlemad tütred olid sündinud oma vanemate esimestest armastustest.
 7. Olaliigese pehmete kudede haigused
 8. Glukosamiini Chondroitiini Weider ulevaated

Võin vahel pool taru üle vaadata ja ükski minuga ei pahanda. Võtad järgmise kärje ja siis neile järsku midagi ei meeldi ning tahavad mind karjaga ära ajada. Mesilaste pidamine on elustiil — nad peavad olema. Kõik tarud on kodu lähedal. Kõik retseptid on Irja poolt täiendatud ja loodud.

Kuivõrd täpselt olete järginud koostisainete vahekorda?

Et olla kontaktis oma klientidega, osaleme palju erinevatel messidel, laatadel ja üritustel. Ainult nii saame jagada nõuandeid ja leida parima viisi probleemi lahendamiseks. Hea meelega käin andmas loenguid, kus jagan teadmisi ja kogemusi, mida igaüks saab ise teha oma tervise heaks.

 • Tervistava salvi pime tootja teeb võimalikuks võimatu ja ehitab puidust mööblit - kohtlanomme.ee
 • Equalan Pharma Mama's salv lõhenenud ja tundlikele nibudele - kohtlanomme.ee
 • Põline metallitöömees hakkas mesinikuks - Paberleht - Tasuline - Lõuna-Eesti Postimees