Liigu sisu juurde

Koidukiired murravad hauapimedusse sama moodi kui munakoor praksatab, et lasta endast välja uus elu. See pühitsus on kestev, kui elame selle pühitsuse kohaselt. Tellimuse numbri leiate tellimust kinnitavast e-kirjast.

Esemed tuleb tagastada 30 päeva jooksul alates nende kohaletoimetamisest Esemetel peavad olema originaalhinnasildid Esemed Oovalu slanders tohi olla kantud, kohandatud ega pestud Jalanõude korral tuleb tagastada ilma postietiketita originaalkingakarp selle algses seisukorras Koju toodud tellimused saab tagastada kulleri kaudu või valitud ECCO poodidesse.

Poest üleskorjatud tellimused saab tagastada valitud ECCO poodidesse.

Kuidas tagastada kulleri poolt kohaletoodud esemeid? Kulleri kaudu Oma esemete pakendist leiate ka tagastusetiketi ja tagastusvormi. Kui teil ei ole tagastusdokumente, soovitame tagastada toote valitud ECCO poodidesse või järgida alljärgnevaid juhiseid.

Ravimite salvid liigeste ajal

Täiendavate küsimuste korral võtke palun ühendust ECCO klienditeenindusega e-posti aadressil klienditeenindus eu. Täitke tagastusvorm, märkides sobivase kastikesse Oovalu slanders põhjus. Kui teil ei ole tagastusvormi, jätkake 4. Tagastusvorm ei ole tagastuse käitlemiseks kohustuslik. Pange tagastusvorm koos tootega karpi. Oovalu slanders vorm koos toodetega, mida soovite tagastada. Kleepige ettemakstud tagastusetikett karbile ärge kleepige etiketti algsele kingakarbile 5.

Kui olete paki Omniva kaudu kätte saanud, viige pakk lähimase Omniva pakiautomaati. Pakiautomaadist valige jaotis Eraklient Eelvormistatud Pakk.

Vaadake demo. Tellimuse numbri leiate tellimust kinnitavast e-kirjast.

Pillide liigeste poletik

Kuidas tagastada esemeid, mis on ECCO poest üleskorjatud? Tagastuste kohta lisateabe saamiseks vaadake meie tagastuspoliitikat. Soovitame kindlasti kviitungi või saatmiskinnituse alles hoida. Saate oma tagastust jälgimisnumbri abil 48 tunni jooksul jälgida siin Omniva või siin UPS.

Jälgimisnumbri leiab ettemakstud tagastusetiketilt vöötkoodi kohalt.

Sotsiaalmeedia

Tagastuse kättesaamine ja töötlemine võtab aega ligikaudu tööpäeva. Niipea kui tagastus on meie laos registreeritud ja töödeldud, maksame ostusumma tagasi ja teavitame teid e-posti teel. Maksame teile tagasi sama makseviisiga, mida kasutati Oovalu slanders esitamisel. Tagasimakstud summa on teie pangakontol nähtav 2—10 tööpäeva jooksul peale tagastuskinnituse Oovalu slanders e-posti teel.

Saate tagastatud pakki jälgida siin Omniva või siin UPS. Tagastuse kättesaamine ja töötlemine Oovalu slanders aega Oovalu slanders 4—5 tööpäeva. Maksame ostusumma teile tagasi sama makseviisiga, mida kasutati tellimuse edastamisel.

CHANGE COUNTRY OR LANGUAGE

Tagasimakstud summa on teie pangakontol nähtav Oovalu slanders päeva jooksul peale tagastuskinnituse saamist e-posti teel. Kui oleme teie tellimuse kätte saanud, töödeldakse seda kohe kiire kohaletoimetamise tagamiseks.

Kui olete saanud saatmiskinnituse, ei ole enam võimalik tellimust muuta või tühistada. Kui soovite oma tellimuses olevaid tooteid tagastada, tutvuge selleks karpi lisatud halli ümbrikuga, mis sisaldab tagastusvormi ja ettemakstud tagastusetiketti. Võib võtta kuni 48 tundi, enne kui saate oma Oovalu slanders Omniva teenuse abil jälgida.

Tellimuse jälgimiseks klõpsake siia Omnivavõi siia UPS. Saate saatmiskinnituse e-posti teel niipea, kui teie tellimus on laost välja saadetud. Võib võtta kuni 24 tundi, enne kui saate oma tellimust Omniva teenuse abil jälgida. Tellimuse jälgimiseks klõpsake siia. Kohaletoimetamine Püüame tooted teele panna samal päeval, kui saame tellimuse.

Les Entretiens...

Võite oma ECCO tooted kätte saada 3—6 tööpäeva jooksul alates tellimuse esitamise kuupäevast. Oma tellimuse jälgimiseks klõpsake palun siia Omnivavõi siia UPS. Poest üleskorjamine Tellimuse hinnanguline täitmise aeg on 1—6 tööpäeva. Kui teie tellimus on täidetud ja üleskorjamiseks valmis, teavitatakse teid e-posti teel. Saatmine on tasuta. Pole vahet, mida või kui palju ECCO e-poest ostate.

Tagastamine on tasuta. Turvakaalutlustel me ei saada postkastiaadressidele. Allpool on nimekiri piirkondadega, kuhu me tellimusi ei saada. Pange tähele, et saadame tellimusi ainult elukoha ja ettevõtte aadressidel. Kahjuks me ei saada tellimusi postkastiaadressidele. Küsimused kohalikest ECCO Oovalu slanders ostetud toodete kohta tuleks esitada otse müügikohta, kust toote ostsite.

Kaupluse personal abistab teid parimal võimalikul viisil. Kohalike ECCO kaupluste andmed leiate siit. Et kindlaks Oovalu slanders, millist suurust vajate, vaadake meie suuruste juhendit. Iga toote leht sisaldab kirjeldust ja pilte.

Tallinna Piiskoplik Toomkirik Uncategorized –

Lisateabe saamiseks võtke ühendust ECCO klienditeenindusega. Sooduskoodi kasutamiseks tippige see ostukorvis asuvasse sobivasse Oovalu slanders enne ostu eest tasumist. Lisateabe soodustuse kohta leiate koodile lisatud õigusest loobumise teatest. Tellimuse saate tagastada 30 päeva jooksul. Kui sooduskoodi kasutati algse tellimuse juures, kajastub see tagasimakstud summas. Me ei saa sooduskoodi uuesti välja anda. Turvakaalutlustel ei ole meil lubatud teie nimel tellimust esitada.

Võtke julgelt ühendust meie klienditeenindusmeeskonnaga, et saada abi e-poest ostmisega. Krediitkaardimakse puhul broneeritakse tellimuse kogusumma teie pangakontol.

valus luud ja liigesed

Makse debiteeritakse teie kaardilt, kui tellimus on saadetud. Kõik tolli- ja impordimaksud sisalduvad tellimuse hinnas. Et olla kursis uute toodete ja värskeimate pakkumistega, saate end meie uudiskirja saamiseks kirja panna Oovalu slanders vormistamise ajal, märgistades sobiva kasti linnukesega peale eelistatud saatmisviisi valimist.

Saate tellimise lõpetada, Oovalu slanders uudiskirja lõpus olevat tellimise lõpetamise linki.