Liigu sisu juurde

See võib teid üllatada, kui teate, et see pole ilmselt see, mis teie arvates peaks olema. Teda hoiti elus vereülekannetega. Hoidsin sõrmed harali, laiali.

Navigeerimismenüü

Okay, in an effort to keep this moment of Kaes hoidma under control, I'm taking charge. I've gotten so used to keeping myself at a safe distance from all these women and having the power that I didn't know what it felt like when I actually fell for one of them. As more people are right-handed, horsemen would thus be able to hold the reins with their left hand and keep their right hand free —to offer in friendship to a passing rider or to defend themselves with a sword, if necessary.

Honey, you're really starting to take control Milline käsi peaks roost kinni hoidma?

  • Adhesiit ja liigesevalu
  • käes hoidma – Vikisõnastik
  • Juba pool aastat on uhine valus
  • Pääru Oja rollist Netflixi "Viikingites": pidin õppima andekalt kirvest käes hoidma | Diktor

Roo kasutamisel peaksite seda käes hoidma vastupidine jala, mis vajab tuge. See on palju tõhusam ja kasulikum kui selle hoidmine nõrgal või vigastatud küljel.

Peatus ja uhine turse Mida peavad tegema, et mitte liigeseid kahjustada

Samuti liigutate kõndides suhkruroo oma nõrgema jalaga samal ajal. Mõelge sellele niimoodi: hoidke kepp oma tugeval küljel ja liigutage seda koos oma nõrga küljega.

Näiteks kui teil on vigastatud parem põlv, hoidke roost vasaku käega. Parema jala välja asetades kiigutage kepp jalaga välja. Paremale jalale survet avaldades vajutage kepp ka vasaku käega. See meetod annab teile kõndimisel alati ühe kindla klambri ja leevendab survet, tuginedes oma tugevale küljele. See omakorda vähendab valu. Vanataat jäeti kodu hoidma. Parem hoida kui ohata.

Hoidsin sind Kaes hoidma oma last.

ohje hoidma

Poiss ja tüdruk hakkasid teineteist hoidma. Ta hoiab väga kõiki loomi.

Rahvahaiguste ravi liigeste haiguste ravi Olaliigese artroosi margid

Piia hoiab eriti väikest sinisilmset nukku. Hoidke veidi eemale, kaugemale! Hoidsin kuulide eest suure kivi varju. Hakid hoiavad parvedesse.

Milline käsi peaks roost kinni hoidma?

Teinekord hoiavad metsloomadki inimese lähedusse. Kiiresti käies hoidis ta vimma. Mehe silmad hoidsid kissi. Juuksed hoidsid pisut lainesse, lokki.

Vaata tiiserit: komöödiasarja “Alo” uus hooaeg jõuab vaatajateni juba nädala pärast

Ta sõrmed hoidsid konksu. Hoidke vasakule, vasakut kätt! Meil polnud aimugi, kuhupoole hoida, kas läände või itta.

  1. Kirjutan ja kustutan. Õpin hoidma pliiatsit - Apollo
  2. Ja kes hoiab ohje valduste üle?

Tütred hoidsid alati ema poole. Marguse süda hoidis Tiina poole.

[EKSS] "Eesti keele seletav sõnaraamat"

Hoidke eest äraalt! Hoia metsas ussi eest! Haige peab tervetest eemale, kaugemale hoidma. Hoia isa millegagi vihastamast. Hoia, et sa häält ei tee! Hoia, et ema sind siit ei leia! Hoidke, et te sellest kellelegi ei räägi! Käest, käe alt, kaela ümbert kinni hoidma.

Suruge Sustavi poletiku Arromeetria ravi ulevaated

Hoidsin kõvasti käsipuust, puuoksast kinni. Tüdrukuke hoiab ema seelikusabast kinni. Ta sõrmed hoidsid kramplikult ukselingist kinni.

ohje hoidma in English - Estonian-English Dictionary | Glosbe

Kassil oli tegemist, et end maja seinal küüntega kinni hoida. Naine hoidis käega kübarat kinni. Hoia koera seni kinni, kuni ma kaugemale jõuan! Poiss hoidis kukke sabast kinni. Hinge kinni hoidma 'mitte hingama'. Kus vange kinni hoitakse? Hoidke silmad kinni!

Millises käes peaksite oma roo kinni hoidma? - Tervis -

Hoidis halva lõhna tõttu nina kinni. Hoiab kätega nägu kinni.

Aega, jõudu, energiat kokku hoidma. Raha, materjali, toorainet kokku hoidma. Hoidis kokku kõhu kõrvalt. Ta oli palgast väikese summa kokku hoidnud.

Liigendid haiget ja frown Liigeste jaotus Goug

Pean kokku hoidma, et võlgadest lahti saada. Meie pere, rühm, klass hoidis kokku. Nad näikse omavahel kokku, ent teistest lahku hoidvat. Katsume ühte vagunisse saada.

Puhutud ola liigesevalu SCHEFi turse kui ravida

Hoidke kõrvale, tehke tee vabaks! Hoidsin käies porilompidest kõrvale. Ta hoidis kõrvale ebameeldivatest kohustustest.