Liigu sisu juurde

Ei Kui plaanite ravida paanikahooge või agorafoobiat hüpnoosiga, peaksite meeles pidama moto: Tervendamine. Püssimehel oli punane side ümber käsivarre. Kui teil on mingeid probleeme oma kaupade või teenuste puhul,palun võtke meiega ühendust enne seda, kui jätate negatiivse tagasiside.

Kui soovite laeva kaudu Väljendada ,palun maksta ekstra laevanduse tasu. Me saadame kaubad 3 päeva jooksul, kui teie makse on lõpetatud.

Toote täiendused

Me ei garanteeri kohaletoimetamist kõik rahvusvaheliste vedude erinevuste tõttu tolli kliiringu korda igas riigis eraldi,mis võib mõjutada, kui kiiresti teie toode on kontrollitud. Palun pange tähele, et ostjad vastutavad kõik addtional tolli tasu,maakleritasud,maksud ja tollimaksud impordile ühendusse teie Uhikute hupnoos. Need täiendavad tasud paljud kogutud thime tarne. Me ei hüvita laevandtasu keelduda saadetiste.

Account Options

Laevanduse kulud ei sisalda impordimaksud, ja ostjad vastutavad tolli. Teeme oma parima, et pakkuda meie klientidele parimat, et saame.

Hypnosis to Let Go of Negative Attachments \u0026 Rebuild Confidence (Sleep Meditation Healing)

Me tagasi, kui te tagasi üksused 20 päeva jooksul sinu kätte üksmis tahes põhjusel. Kuid ostja peaks veenduge, et esemed tagastatakse, on nende Uhikute hupnoos tingimusi.

Kui esemed on vigastatud või kadunud, kui nad on tagasi,ostja vastutab sellise kahju eest, ja me ei anna ostja täies ulatuses tagasi.

  • [EKSS] "Eesti keele seletav sõnaraamat"
  • Maailmas arvatakse mürast põhjustatud haigustesse surevat aastas ligi inimest.

Ostja peaks püüdma esitada nõude. Ostja vastutab shipping tasu tagastab kirjed.

Blogiarhiiv

Erinevused värv võib olla põhjustatud mõned muud põhjused, näiteks värvi kaaluda, ekraan,valgusttaust jne;Siiski, kui te arvate, et punkt saanud on valet värvi,palun võtke meiega ühendust, et näha, kui tagasi või raha tagastamist on võimalik. Teie rahulolu ja positiivne tagasiside on meile väga oluline. Palun Uhikute hupnoos positiivset tagasisidet ja 5 tähte, kui sa oled satisfided meie üksused Uhikute hupnoos teenuseid.

Kui teil on mingeid probleeme oma kaupade või teenuste puhul,palun võtke meiega ühendust enne seda, kui jätate negatiivse tagasiside. Me teeme oma parima, et lahendada kõik probleemid ja annab teile parim klienditeenind Viimased.