Liigu sisu juurde

Nihkunud peenis võib tekkida samas olukorras kui luumurd, kuna seljas on sidemed, mis kinnitavad peenise vaagna luude külge. Lastel on sellised vigastused kihvade tagajärjel ja täiskasvanutel - masturbeerimise, erektsiooni säilitamise või kusepidamatuse vältimise katse tagajärg. Vigastuste ennetamine Samal ajal nihkuvad õõnsad kehad munandikotti, perineumi naha alla peenis on tunda tühja kotina. Peenise väga omapärane kahjustusviis on selle rikkumine, mida täheldatakse näiteks peenise tõmmates niidi, traadi või nööriga, kui asetada rõngakujulisi esemeid.

Sellised probleemid tekivad enamasti kirglikel armastajatel ja meestel, kes on hakanud seksima.

Esimesi iseloomustavad suhteliselt sügavad nahakahjustused, pärast mida jäävad armid. Viimase puhul on tüüpilised eesnaha voldid. Kaasasündinud lühikese frenulumiga meestel võib peenise frenul vahekorra ajal rebeneda või rebeneda, millega kaasnevad valu ja verejooks.

Vigastuste liigid Peenise väikseim kahjustus on naha tõmblukuga näppimine. Vaatamata haava väikesele pinnale on see väga valus. Selleks, et luku avamisel mitte haava rebida, on parem tõmblukk trimmitud naha alla lõigata nii, et tõmblukk avaneks iseenesest. Liigne hõõrdumine on üks peenise kahjustamise põhjuseid. Sellised probleemid tekivad enamasti kirglikel armastajatel ja meestel, kes on hakanud seksima.

Peenise väga omapärane kahjustusviis on selle rikkumine, mida täheldatakse näiteks peenise tõmmates niidi, traadi või nööriga, kui asetada rõngakujulisi esemeid. Lastel on sellised vigastused kihvade tagajärjel ja täiskasvanutel - masturbeerimise, erektsiooni säilitamise või kusepidamatuse vältimise katse tagajärg.

On teada isegi mitmeid peenise tõsise vigastuse juhtumeid selle sisestamise tõttu tolmuimeja voolikusse.

Vigastuste liigid

Peamine probleem oli peenise veenitromboos. Eriti ebaõnnestunud olukorras võite saada isegi peenise luumurru, kui see ei sisene vahekorra ajal tuppe, vaid lööb jõuga naise reie või vaagna luid. Sel juhul kostab klõps ja peenis muutub hemorraagia tõttu siniseks või mustaks.

Vigastuste ennetamine

Nihkunud peenis võib tekkida samas olukorras kui luumurd, kuna seljas on sidemed, mis kinnitavad peenise vaagna luude külge.

Samal ajal nihkuvad õõnsad kehad munandikotti, perineumi naha alla peenis on tunda tühja kotina.

  • Оно будило какие-то туманные воспоминания, но он никак не мог сообразить -- какие .
  • Imate liigeste haigused
  • Elupäästev esmaabi vigastuste korral - Ravijuhend

Pärast peenise ümberpaigutamist kantakse rebenenud sidemetele õmblused. Lisaks võib peenise trauma tagajärjel koos ühe corpora cavernosa rebendiga areneda kaverniit ehk peenise kovernoossete kehade põletik.

Vigastuste liigid

Vigastus võib tekkida tahtmatult ehk õnnetuse läbi või tahtlikult, enesele või teisele suunatud vägivalla tagajärjel. Vigastusliikidest on olulisemad järgmised tahtmatud ehk mittesihilikud ehk õnnetuslikud vigastused: mürgitus, sh alkoholimürgitus ja mürgitus ravimitega vigastus sõidukiõnnetustest ehk transpordil tekkinud vigastus, sh liiklusvigastus, vigastus tule ja Vigastuste liigid toimel põletus mehaaniline lämbus võõrkeha, toidutüki või maosisaldise hingamisteedesse tõmbamisest või varingu alla jäämisest külmumus kukkumine vigastus elektrivoolu toimel Mõiste "vigastus" on enam-vähem võrdväärne võõrsõnaga "trauma" kr k haav, vigastus.

Vigastuste liigid

Vigastus tähendab tervisekahjustust, vigastatud inimene on haige, võib vigastuse tõttu isegi surra. Vigastus on haigus.

  1. Это был след смирения, слабый намек на то, что Элвин впервые ищет одобрения у своих ближних.
  2. Hurt harjade liigesed kaed hommikul
  3. По-видимому, он был способен -- как и многие человеческие существа до него -- примирять два противоречащих друг другу ряда фактов.
  4. До сих пор ты общался лишь с детьми своего же возраста, и они тоже не ведали правды.
  5. Его беспокоило другое.
  6. Uhise arvutite haigused
  7. Vitamiinid liigeste poletikust

Nagu enamikku haigusi on võimalik ennetada, nii on ka vigastusi võimalik ennetada ühiskonnas üldise teadlikkuse tõstmise teel, turvalise keskkonna loomisega, kiire meditsiinilise abi tagamisega.