Liigu sisu juurde

Kehasignaalid räägivad inimesest palju rohkem. Selles artiklis räägime mõned kiired näpunäited kehakeele kohta ja kuidas oma esinemisoskust arendada: Silmside Pärand Tagasi ja pea Teie kehakeel on ülioluline, kuna see mitte ainult ei muuda teid vaatama enesekindlamad, võimsamad ja kogutud, kuid ka sellega saate lõpuks hakkama tunne ka need asjad. Ma õppisin raskelt, et näitlemine ei ole sama mis avalik esinemine.

Pärast sportlikku võitu kuvatav Kehakeel uhendused kehakeel Pärast sportlikku võitu kuvatav domineeriv kehakeel Uus uuring näitab, et võidu korral on sportlase esialgne ja vaistlik reaktsioon selline, mis näitab ülemvõimu tema vastase suhtes.

Käitumist jälgiti olümpia- ja paraolümpia judovõistluste võitjate seas. Ajakirjas Motivation and Emotion avaldatud uuringu kohaselt näib tegevus olevat kaasasündinud.

haiget kuunarnukid lihaste liigesed

Kaasautor David Matsumoto, Ph. Novembris avaldatud eraldi uurimuses kaasautor Hyisung Hwang, Ph. Matsumoto ja Hwangi varasemates uurimustes nimetasid vaatlejad võidukas poosides nähtud sportlaste kehakeelt triumfiks ja tõid triumfi potentsiaalselt uhkuse eraldiseisva väljendusena, mis nõuab rohkem kognitiivset mõtlemist ja läbimõtlemist. Uus uuring on aga esimene, kus küsitakse, kas võidukäik on sportlase võidule järgnev vahetu reaktsioon.

Harja alumises valus

Sellele küsimusele vastamiseks vaatasid Hwang ja Matsumoto läbi sportlase esimese kehaliigutuse, kui ta õppis võidukalt, otsustasid, kas see tegevus kuulub nende hulka, mida peetakse võidukäiguks, ja hindasid tegevuse intensiivsust viiel juhul.

Võiduliseks peetud toimingute hulka kuulusid käte Blokaadi liigeste pakett kohal tõstmine, rinna välja lükkamine, pea tahapoole kallutamine ja naeratamine. Neid täheldati võistelnud sportlastel, kes on pärit igasugusest kultuuritaustast, ja isegi pimedatest paraolümpia sportlastest, kelle käitumine on bioloogiliselt kaasasündinud.

Kusimustik parast artroosi ravi

Nad leidsid, et kõrge PD-ga kultuuride sportlased tekitasid sellist kehakeelt rohkem kui madala PD-ga kultuuride sportlased.

Tulemused on mõttekas, ütles Matsumoto, arvestades domineerimise olulisust Kehakeel uhendused staatuse ja hierarhia kehtestamisel, et grupp toimiks tõhusalt.

Riikidel, kus hierarhia suuremat rõhku pannakse, on suurem vajadus kehakeele järele, mis aitab kehtestada võimu ja staatust.

Jalgsi liigesevalu parast magamist

Kuid selliseid tegevusi võib näha mitut tüüpi rühmades, lisas ta. See kehtestab hierarhia selles kontekstis.

Liigeste ravi Chokraki jarv