Liigu sisu juurde

Mõni eelistab mängida pikapidele lähemal, kuid mida kaugemale fretboardi poole liikuda, seda lihtsam on stringe üles ja alla tõmmata. Katsetage, kui palju jõudu on vaja.

Hoiatused Autoriinfo X on "wiki"; see tähendab, et paljud meie artiklid on mitme autori koostöö tulemus.

Slap bassi käe asend

Selle artikli loomiseks tegid 40 inimest, kellest mõned olid anonüümsed, tehes aja jooksul muudatusi, et seda täiustada. Kas olete hakanud bassiga õppima laksu tehnikat?

Slap poidlad Lohkeda sorme ravi

See artikkel pakub lühikese sissejuhatuse selle kohta, mida peaksite tegema. Peate kasutama pöialt laksu jaoks ja nimetissõrme või keskmist sõrme popi jaoks.

Slap poidlad Spin pea haige haige

Hüppa või kitkuma peate libistama sõrme kergelt nööri alla ja tõmbama selle klaviatuurilt eemale. Peaksite tootma kena funky heli. Peate hoidma oma käsi kindla nurga all. Mõelge jäikade kätega hirmkallile.

Arvustused

Käed Slap poidlad mõne aja pärast mängides haiget teha, kuid lõpuks harjud sellega ära. Lihtsa laksuharjutuse tegemiseks võite ühe oktaavi lahata ja kitkuma panna - oktaavi intervalli mängimiseks Slap poidlad minema üles kaks stringi ja kaks klahvi.

Slap poidlad kuunarnukid ja kuunarvarre vigastused

Mängige vasaku käe esimese ja kolmanda sõrmega oktaavi. Peate pöialt hoidma stringidega paralleelselt kasutame kõigepealt Mi-stringi. Proovige selle löömisel lindi alumist poolt lüüa - pöidla alumine osa peaks lõppema järgmise nööriga.

Slap poidlad Folk vahend osteokondroosi jaoks

Heli, mida peaksite saama, on kindel müts. Selle liikumise jaoks peate stringe tõmbama. Löögi ja kitkumise tehnikal on oktaavidel alati suurepärane heli, kuid see ei tähenda, et seda saaks kasutada AINULT nendel.

Hammer-Ons ja Pull-Off Kui soovite mängida funk'i, peate õppima, kuidas mängida bassi. Slap bass on keel keelpillide löömiseks ja poputamiseks, et saada see funkile omane löökpillide kõla ja kasulik ka teistes žanrites. See on tehnika, mida kasutavad sellised kuulsad bassimängijad nagu Bootsy Collins, Flea ja Les Claypool.

Kui soovite oma tehnika proovile panemiseks tõelist väljakutset, proovige The Reddingsi "Ärkamist". Veelgi lihtsam laul on Musei "Undisclosed Desires".

Account Options

Mängige nii kõvasti kui võimalik, et arendada kallutamist pöidlale ja sõrmele, mida kitkumiseks kasutate. Slap poidlad teevad sulle alguses haiget, kuid sellega harjud ära.

Kui teete laksu, tõstke pöial kohe pärast löömist köiest lahti. Muidu ei tee sa mingit heli!

  • Hoiatused Autoriinfo X on "wiki"; see tähendab, et paljud meie artiklid on mitme autori koostöö tulemus.
  • ÕPPIGE SLAP BASSIT FUNKTSIOONI SAAMISEKS - HOBID -
  • Tooriistad anesteesia liigesed
  • Ravi ja uhishaiguste ennetamine
  • Share on Facebook Share on Twitter Kui soovite mängida funk-funktsiooni, peate õppima, kuidas mängida slap bassi.
  • Причиной своего изгнания он считал происки врагов, но истина заключалась в том, что он страдал от неизлечимой болезни, которая, похоже из всех носителей разума во Вселенной поражала только представителей гомо сапиенс.

Kui pöial hakkab haiget tegema, lõpetage mängimine päev või kaks. Kui jätkate selle kasutamist, hakkab moodustuma valulik pöidlahaav.

Slap poidlad Tarkade liigeste haigused

Kui see juhtub, kandke tervendavat toodet, katke haav kipsiga ja laske sellel paraneda. Kitkumise ajal olge ettevaatlik, et te ei tõmbaks köit liiga tugevalt.

Slap poidlad Mida peaks ola liigese haiget tegema

Vastasel juhul veedate palju aega oma instrumendi ümberkujundamisel.