Liigu sisu juurde

Vanaisa oli muusikateatri juht. Elulugu Mihhail Türgi, liider ja asutaja Türgi koori Türgi, populaarne kogu maailmas, tuli järeldusele, ta tahaks katta võimas kiht maailma vusical kirjandus, mis oli eranditult naissoost hääled. Sündmuse pildil on harmoonia äärmiselt oluline. See on suur au ja vastutus - haigete eest ja ma parem öelda, laste taastamine, selline erinev, kuid võitlus meie tuleviku vastu ja meie elu eest.

Palma Täna sait Ütle umbes kaheksa võluv solistid meeskond. Igal tüdrukutel on oma suhtumine inimestesse ja Tantsimine Lihvingutega, samuti riietuse stiili ja oma pildi stiili ja elus.

Sait on koostanud iga tüdruku jaoks väikese toimiku, nii et publikule enne kohtumist võiks nendega paremaks saada. Nende hulgas, kes soovisid saada "sopranisse" osutusid rohkem kui andekale ja professionaalsele kandidatuurile.

Kohustuslike nõuete hulgas olid: kõrgem muusikaline haridus, erinevate vahendite valdamine, kogemus laval ja pühendumus nende tööle. Selle tulemusena valiti 40 tüdrukut, kellega spetsialistid töötas 4 kuud. Arvesse mitte ainult vokaal- ja väliste andmete kandidelaulude, vaid ka kunstia, karismaatiliselt, stseeni kogemusi, koreograafilisi võimeid, erudeerimist ja muusikalist maitset.

Daria sopran. Travel juhend Soprano Türgi solistist. Olga Brovkin, Coleerive sopran

Selle tulemusena on meeskond endiselt Venemaa ja SRÜ riikide erinevate linnade parimad osalised. Minust: Kiire, kuid õiglane. Et elada - täielikul pool, Tantsimine Lihvingutega - unustamine reaalsuse, töö - nii, et vaataja kes istub isegi viimasel real, tunda ja kuulnud iga nüansse kontserdi. Et olla kontserdi iga nüanss. Ka elus ". Olga Brovkin, Coleerive sopran Olga "sopran 10" alates fondi päevast. Crystal hääl kollektiivne.

  1. Minust: Live, Ei ole olemas Folk sopran.
  2. Ma võtan selle voodist ja ma panen selle oma käega maha:
  3. Daria sopran. Travel juhend Soprano Türgi solistist. Olga Brovkin, Coleerive sopran
  4. Osteoporoosi polved valus

Tema talent lihving kõigepealt muusikakoolis ja seejärel kunstiinstituudis. Serebryakova ja Moskva koori akadeemias "Calon laulu" osakonnas. Tüdrukute Tantsimine Lihvingutega elulugu - parimad kohad Korvitsaliidete ravi võistlustel, töö ooperit ettevõtluses ja soolo karjääris.

Kaasaegne Turgenev daam, kellel on sõltumatu iseloom, tõhusus ja särav isiksus. Olga rõivaste ja elu peamine asi on individuaalne. Näiteks armastab tüdruk kreeni, Tantsimine Lihvingutega ei keeldu pool-kingad ilma kontsad, vallatu balleti huuled või värviline proov. Evgenia fanfar, dramaatiline sopran Hollywoodi filmide ilu, stiilne, eristav laulja oma eksklusiivse maailma pildiga. Tema hääl on pehme kuuvalgusintrigeeriv, nagu salapärane, põhjustades, nagu armastus. Ja muidugi on see paljude võrdluste jaoks sobivam, kuid see on parem kuulda üks kord.

Lõpetanud RAM-i. Genesiini, enne õppimist ühes juhtivates muusikaülikoolis, lõpetas Gnesini koolis ja tujus ka suure lastekooriga.

Tema repertuaaris, kõige mitmekesisemate partiide, iseloomuga - ausus ja usku unistuses ja mis hinges Tantsimine Lihvingutega teab ainult ta ise. Elufilosoofia : "Me peame saama hetke nautida. Jah, pange pikaajalised eesmärgid, mõtle tulevikule, kuid ärge unustage, et me täna elame, nüüd, sel hetkel!

Te ei tohiks homme edasi lükata, oodake esmaspäeval või reedel ülikooli või välimuse lõppu. Parem on kutsuda, avatud meeles, et elada avatud südamega, rõõmustada puutetundide puudutamisel.

Elegance, luksus ja samal ajal pahandust ja huumorimeel alati koos temaga. Halli saali kontakt ja ainulaadne elegantsus määrati kindlaks asjaoluga, et Tamara konverents kaasneb alati kunstiteoste etendustega.

Tüdruk, sest lapsepõlv oli väga mitmekülgne - ta tahtis saada keemikuse - leiutaja ja dramaatilise näitleja. Aga üksi elas oma hinges kodu armastus - muusikale. Ja asjaolu, et Mama Tamara on muusik, mängis ka oma rolli ja mõjutas tema valikut. Uuringud algas muusikakoolis, esimesed võidud ilmusid erinevatele muusikalistele võistlustele.

Järgmine - Instituut modernne kunst Klassi "pop-jazz vokaal". Paralleelselt töötas Tamara erinevates muusikalistes rühmades. Tamara ei kaebanud Tantsimine Lihvingutega href="http://kohtlanomme.ee/liigeste-haiguste/tabletid-olgade-liigestest.php">Tabletid olgade liigestest kingad kontsad, kuid üldiselt armastab jalutada paljajalu liivase mererand. Hindab suhetes Inimeste aususe, siiruse, usalduse ja muidugi vahel tähelepanu: "Mõnikord võib Tantsimine Lihvingutega Tantsimine Lihvingutega, üks Geel poletiku ja liigese valu tostmiseks või isegi mõned head sõnad palju teha palju.

Ma siiralt soovin kõigile alati leida aega oma emakeelena inimestele, kes vajavad teie ühiskonda nii palju! Jah, võib-olla. Kui see laulab Anya. Muusikaline karjäär Ta algas lapsepõlves, kui ta õppis folk messinginstrumente ja klaverit.

Ja ta jätkas kõigepealt Tantsimine Lihvingutega piirkondliku kunsti ja kultuuri kolleegiumit ning seejärel rami neid. Umbes õnne minu ütleb: "Kui toit kiirustel maanteel, ühel või sõpradel, muusikaga või vaikus, vihmas või päikese käes kohustused. Ligikaudu sama tunded, mis esinevad laval " Victoria puit, lüüriline sopran Tümilise silmadega ilu, millel on Lotid Vaata armastab veebidisaini, tema sõpru ja õppida.

See positsioneeritakse seltskondliku, energilise ja abmicioosi isikuna. Jälgige kindlasti uute suundumuste tekkimist, moodsaid näitusi. Ta usub, et helge õhtune meik naine on sobiv ainult sündmuste jaoks. Armas armastab kontsad: "See on ilus, annab usaldust ja võlu.

Tantsimine Algajatele - Rumba Promenad

Aga kahjuks, sest elukutse, ma olen pidevas turismi liikluses, nii et ma ei saa endale lubada kanda kontsad pidevalt. Seetõttu kannan kõige sagedamini mugavaid kingi. Lõpetanud muusikakooli klassikaline kitarr ja vokaal, samuti raamid neid. Gsisad eriala "pop-jazz vokaal". Alates Tüdruk armastab ilu, foto, pühad ja kurb, kui sajab. See on oluline elada, Vigastuste liigid ei ole olemas.

Viitab moele kui selline meelelahutus. Eelistab eelistatakse mugavat kinga, kuid kui sellised kingad on kontsad, siis pakub see kahekordse rõõmu. Rogova Eveta, sopran-Latino Iveta sündis Vanaisa oli juht muusikaline teater. See oli see, kes sisendas tüdruk muusika armastus. Kell 10 kirjutas ta oma esimese laulu, mis tõi piirkondliku konkurentsi edu. Iveta sai visuaalsete sümpaatiate auhinna ja lisatasu - elektriline rauast!

Kui eveldi välja kolmeteist aastat, kolis pere Peterburi. Põhjakapitali, kus pere liikus, ei Tantsimine Lihvingutega tüdruku kuuma temperamenti. Tema hääl - stiilne prantsuse Tantsimine Lihvingutega, valguse jazz, ingratitude ja keerukuse. Muide, tekstid Paljud laulud repertuaarist "sopran" "ka tema Tantsimine Lihvingutega. Sündmuse pildil on harmoonia äärmiselt oluline. Sopran energia Daria sopran energia Shrilla vaata, armu ja hull on väike, sügav, alati meeldejääv vokaal on Daria Lviv.

See tüdruk on võimatu mitte märgata.

Anna folk sopran.

Eriti stseenil. Ta laulab, kui "hingamine", Tantsimine Lihvingutega muutes žanre, meeleolusid, tähemärki. Tantsimine Lihvingutega oli alati koos tema ja Daria pärast muusikakooli ja klasside Trio akadeemilise koorilaule "Orpheus" jätkuvalt parandada. Ta lõpetas UFA riigiakadeemia majandusteaduskonna ja teenindus, kuid lõpuks naasis muusika. Niivõrd kui andekas mees Andekas kõik, Dasha kui direktor eemaldas oma klipi, mängis KVN ja osales erinevate muusikavõistluste ja festivalide. Tema häälel on alati sensuaalsus, iseloom ja lõpmatus.

Ja ta armastab ka kasse, vihma ja riski. Elada - täielikul pool, armastus - unustamine reaalsuse, töö - nii, et vaataja istub isegi viimasel real, tunda ja kuulnud iga nüanss kontserdi.

Daria sopran energia

Olles kunstnik ja mitte andma reaalseid emotsioone laval, mitte investeerida, mis toimub, on võimatu. Ka elus. Et eksisteerida täies ulatuses, hoolitsege enda eest kõike, ärge proovige midagi uut - see tähendab, et see tähendab suure hulga võimalusi, mitte märkida ilu ümber, ei rõõmusta, mis toimub.