Liigu sisu juurde

Sina oled osa võistkonnast ning Sinuga arvestatakse. Kõigepealt tule kohale ja vaata, kuidas meeldib. SPIN on lahe spordiprogramm, mis pakub võimalust… … mängida jalgpalli ja võistelda … tutvuda teiste spordialade ja ägedate sportlastega … leida uusi sõpru ja veeta mõnusalt vaba aega SPIN tugineb Inglismaalt pärit spordiprogrammile Kickz, mida saatis sealsete noorte seas suur menu. Noori juhendavad professionaalne tipptreener ja noorsootöötajast eluoskuste treener, kes tegelevad noortega nii võistkonnana kui ka igaühega individuaalselt.

spin spin Valu sorme liigeses paraneda

SPIN on lahe spordiprogramm, mis pakub võimalust… … mängida jalgpalli ja võistelda … tutvuda teiste spordialade ja ägedate sportlastega … leida uusi sõpru ja veeta mõnusalt vaba aega SPIN tugineb Inglismaalt pärit spordiprogrammile Kickz, mida saatis sealsete noorte seas spin spin menu.

Igal nädalal toimub kolm sessiooni, mis seovad spin spin jalgpallitreeningu ning erinevaid eluks vajalikke sotsiaalseid ja enesejuhtimise oskusi arendava õppe. SPIN-i trennides spin spin osalejad mängida jalgpalli tipptasemel treenerite juhendamisel.

SPIN on Eestis ainulaadse mudeliga spordil põhinev ja teaduslikult tõendatult mõjus noorte arenguprogramm. SPIN-programmi eesmärk on arendada ja tugevdada selles osalevate noorte sotsiaalseid ja enesejuhtimise oskusi ning tuua läbi spordi noortele rõõmu. SPIN-programmi sessioonid toimuvad kolm korda nädalas, hõlmates jalgpallitrenne ja spetsiaalselt programmi jaoks loodud sotsiaalseid ja enesejuhtimise oskusi arendavaid töötubasid. Noori juhendavad professionaalne tipptreener ja noorsootöötajast eluoskuste treener, kes tegelevad noortega nii võistkonnana kui ka igaühega individuaalselt.

Lisaks pakub SPIN võimalust teha täpselt seda, mida sina ise soovid — omandada teadmisi spordist, tervisest ja eluks vajalikest oskustest, saada tuttavaks erinevate tippsportlastega ja leida muud meelepärast tegevust. Tule ja aita anda programmile sulle sobiv nägu!

  • Egiptuse liigeste salvi
  • Harja valutab nadalas
  • Arthrisa ravi

Liituma ootame poisse ja tüdrukuid vanuses Eelnev jalgpallioskus pole oluline. SPIN-programm on osalejatele tasuta!

Но это не животное, - прошептал в ответ Элвин. - Я уверен, что оно разумно, и этот робот принадлежит .

Hea lapsevanem või huviline. Kui soovid programmi kohta rohkem teada või mõne hea mõttega abistada, vaata siia või võta meiega ühendust. Tahad elus midagi saavutada?

spin spin Artriidi alustamine kasitsi

See on sinu võimalus saavutada elus midagi suurt — saada sportlaseks, treeneriks, kohtunikuks, spordiajakirjanikuks… valik on sinu! SPIN-programm jätkab rangete piirangute tingimustes distantstegevustega SPIN-programm on sel perioodil noortele olemas erinevate distantstegevuste kaudu.

spin spin Folk meditsiin omanikust BOL

SPIN-programmi distantstegevuste puhul on eesmärkideks ja põhimõteteks: Hoiame noori kaasatuna ja online-suhtlust aktiivsena. Oleme noorte jaoks olemas ehk siis reageerime nende küsimustele, mõtetele, sooviavaldustele, märkame muresid ning oleme toeks.

Tak Spin Spin Tak Spin Spin - Pashto Funny Songs - Funny Songs

Jalgpall on seejuures loetud madala riskiga alaks, mis lubab SPIN-programmil jätkata sessioonidega taas ka siseruumides. Samuti on treeningpaikades tagatud muud ohutusnõuded — ruumide ventileeritus, desinfitseerimisvahendite olemasolu ning võimalus hajutuda. Lisainfot saab aasta esimesel nädalal grupi treeneritelt.

spin spin Pohjus pohjuste vaikeste liigeste artroos

Aasta viimased sessioonid viidi mitmes piirkonnas ilma trotsides läbi välioludes, mõned grupid tähistasid kõiki ohutusmeetmeid järgides aastalõppu kinokülastustega. Tartu, Tõrva ja Otepää järel laienes programm Põlva valda. Põlva spin spin grupiga alustasid tööd treenerid Asser Jaanimets ja Sandra Kripson.

spin spin Tablett anesteesia liigesed

Trennid toimuvad Ahja spordihoone väliväljakul ja sisehooajal spordisaalis esmaspäeviti, kolmapäeviti ja neljapäeviti kell Värske info kõigi SPINi gruppide ja trennide aegade kohta leiab siit. Loe lisa Loe edasi….