Liigu sisu juurde

Vajadusel võib võtta käsimüügi valuvaigistit, näiteks ibuprofeeni või paratsetamooli. Ameerika Ühendriikides on teada juhtumeid, kus harjast on eraldnud traadijuppe, mis restile kinnitununa hiljem toidu külge jäävad ja sissesöömisel tõsiseid tervisekahjustusi põhjustavad, vahendab Good Housekeeping. Jää Oma protseduuri päeval hoidke turse vähendamiseks mitme tunni jooksul lõual jääkotti 20 minutit peal, 20 ilma. Samuti mõjutab hinda ravivisiitide arv. Parem karta kui kahetseda.

Kui hambal on juureravi pooleli või hammas pole veel lõplikult taastatud, tuleb vältida ravitava hambaga mälumist või hammustamist.

Hambaproteesi hooldamine

Hammas võib kergelt murduda. Samuti on oluline hoolitseda oma suuhügieeni eest.

Puhastamise valu Kuidas eemaldada kae liigeste poletiku koju

Enamik juureravitud hammastest peab vastu sama kaua kui terved või täidistega hambad, mille hambanärv pole kahjustunud. On võimalik, et juureravitud hammas ei parane ning valu püsib.

Samuti võib hammas muutuda tundlikuks kuid või aastaid pärast edukat ravi. Sellisel juhul võib juureravi ümberravi hamba "päästa". Trauma, sügava kaariese, eemaldunud, lekkiva või ebatäpse täidise tõttu võivad mikroobid uuesti juurekanaliruumi liikuda ning juureravi tuleb ümber teha. Vahel võib olla tegemist töötlemata kanali osade või leidmata anatoomiaga.

Compared products

Enamikul juhtudel on ravi teostatav, kuid vahel on see võimatu. Ravida ei saa hambaid, mille kanaliruum pole avatav või millel Puhastamise valu juuremurd. Samuti on see raskendatud juhtudel, kui hambal pole piisavalt luulist kinnitust või hammas ei ole taastatav.

Ära tarbi mis tahes vormis suhkrut, ühtegi jahutoodet ega ühtegi kunstlikku magusainet. Kõik need suurendavad isu ja põhjustavad isusööste ning aeglustavad ainevahetust, mis toob kaasa rasvade ladestumise. See hõlmab eelkõige vedelikes leiduva suhkru kaloreid, mis panevad su päeva jooksul üha rohkem sööma ja põhjustavad rasva kogunemise kõhupiirkonda.

Juureravi infoleht

Samuti loobu kõigest, mis sisaldab transrasvu või hüdrogeenitud rasvu. Ideaalne on, kui väldid 10 päeva mis tahes toitu, mis on karbis, pakendis või konservis või millel on küljes etikett, ning sööd Puhastamise valu asemel tõelist, töötlemata ja värsket toitu. Parim viis organismi tõeliseks puhastamiseks on loobuda 10 päevaks teraviljast.

Loobu ka kõigist meelemürkidest. Kofeiin ja alkohol on suhkru järel kaks kurjemat vaenlast. Päevaks vajalik jõud valkudest.

Puhastamise valu Vaha koiravi

Valgud, valgud ja ikka jälle valgud igal toidukorral, eriti hommikusöögiks, on veresuhkru ja insuliini tasakaalu seisukohast võtmetähtsusega, sest valgud piiravad isu ja varustavad maksa toorainega, mida on vaja võimalikult heaks puhastumiseks.

Alusta päeva värskete talumunadega või valgukokteiliga. Igas söögikorras peaks olema valguallikana pähkleid, seemneid, mune, kala, kanaliha või rohutoiduliste loomade liha. Kuid kui tunnete, et tükike liigub, siis pöörduge kindlasti oma hambaarsti Puhastamise valu.

Puhastamine ja desinfitseerimine

Lõualiigese valu või ebanormaalne funktsioneerimine on tarkusehammaste eemaldamisel harvad tagajärjed, kuid nende ilmnemisel tuleb probleemi kindlasti ravida. Veel mõned juhised Ärge häirige Vältige ravitud piirkonna häirimist.

Puhastamine: Puhastamise ajaks eemaldage hambaproteesid suust. Puhastage proteesi sooja voolava vee all pooleldi täidetud kraanikausi või pehme käteräti kohal, sest käest kukkudes võib protees puruneda.

Ärge katsuge seda oma keelega, hõõruge seda või mäluge selle piirkonnaga. Vähene veritsus on loomulik.

Pärast hamba eemaldamist

Kui siiski peaks tekkima tugev veritsus, suruge piirkonnale minuti vältel niiske marlitampooniga. Kui verejooks jätkub, helistage meie kabinetti. Jää Oma protseduuri päeval hoidke turse vähendamiseks mitme tunni jooksul lõual jääkotti 20 minutit peal, 20 ilma. Harjake hambaproteesi kõiki pindasid.

Peale puhastamist loputage protees korralikult puhta veega.

Puhastamise valu Valu koigis luud ja liigesed

Puhastage proteesi hommikul ja õhtul. Loputage veega proteesi ja suud peale igat söögikorda.