Liigu sisu juurde

Väliselt suurte tugevate lihastega inimesed üllatuvad sageli, kui saavad teada, et teatud lihased on neil hoopiski nõrgad ja ka neid tuleb eraldi treenida. Elamustele intentsionaalse sisu omistamine tajuteoorias on vajalik selleks, et seletada, kuidas need informeerivad oma omanikku tema vahetust vaimuvälisest ümbrusest. Sääreluu ja reieluu kõõluste vaheline bursiit võib muutuda põletikuliseks, põhjustades valu. Kaasuvad kanduvad valud istmikunärvis ja õlanärvis koos vastava närvijuure düsfunktsiooniga. Ostetotoomiate puhul tuleb üldjuhul lõikusjärgselt kasutada spetsiaalset jalanõud, millega välditakse koormust päkale neli kuni kuus nädalat. Ultraheliravi on tõhus meetod kiirendamaks vigastustest taastumist ning samuti omab see valuvaigistavat, lõõgastavat ja ka põletikuvastast toimet.

Liideste poletik, mis venivad sidemete salvi

Miks selg valutab? Valu seljas tekib erinevatel põhjustel: traumad, liigeseprobleemid, lihaste venitus.

Valu kuunarnuki liigeses ja kulutades kova

Valu põhjused aitavad mõista selle asukohta. Miks alaselg valutab?

Hoidke vasakule reie uhises

Alaselja valu kõige sagedamad põhjused: Lihasspasmid, lihaste ja sidemete venitused ning rebendid, mis tekivad, kui te: - töötate kummargil, tõstate või kannate raskusi valesti - juhite autot või istute, unustades hoida õiget kehaasendit Ülaselja valu kõige sagedamad põhjused Lihaste ülepinge nõrkuse tõttu, olme- ja sporditraumad Miks selg töö ajal valutab? Valu seljas tekib õige liikumistehnika eiramisel, kui te töö ajal: tõstate, kannate või liigutate raskusi istute kaua või juhite Valu pohjustel vaheaegu tegemata seisate kaua või töötate kummargil Igapäevatoimingud, mis kutsuvad esile seljavalu Võite tunda seljavalu igapäevatoimingute käigus, kui te: kummardusite ebaõnnestunult tõstate, kannate või liigutate raskusi õiget liikumistehnikat järgimata ei hoia toolil istudes õiget asendit töötate kummargil või seisate liiga kaua pöörasite end ebaõnnestunult küünitasite liiga järsult mõne eseme järele istute Valu pohjustel või juhite autot vaheaegu tegemata Ravi Kui teil on selg haige, piisab mõnikord valuvaigisti võtmisest, Valu pohjustel teile soovitab apteeker.

Kitte haigused

Aga kui selg valutab tugevasti või valu kestab kaua, tuleb teil arsti poole pöörduda. Arst vaatab teid üle ja esitab küsimusi selle kohta, kuidas valu tekkis, kus te seda tunnete, kas valu Valu pohjustel leevendada või hakkas selg rohkem valutama, samuti selle kohta, kas selline valu on varem esinenud.

Närvide pitsumine

Valu põhjuste mõistmiseks võib arst teid suunata lisauuringutele. Valu leevendamiseks määrab arst teile Valu pohjustel ja soovitab hoida selga soojas või vastupidi, panna valutavale kohale jääd.

Susta Slanders

Veel võib arst soovitada teil tegeleda ravikehakultuuriga.