Liigu sisu juurde

Sageli on käigujalad aga ühel või teisel viisil moondunud. Kõrge jalaga lehm, hobune. Jalad läksid, kadusid alt ja matsatasin täies pikkuses jääle. Jalaga kauss, vaas, joogiklaas. Trükitüübi jalg.

Leitud 51 sobivat artiklit. Parem, vasak jalg. Pikad, sirged, saledad, sihvakad jalad. Lühikesed, jämedad, kõverad jalad. Suur, väike, kitsas, lai jalg. Kiired, kärmed, väledad, nobedad jalad.

Jalgade varustamine

Haiged, terved jalad. Metsavahil peavad head jalad olema.

Veresoontehaigused ei kannata pikka ootamist

Jalad on väsinud, kanged, Jalgade varustamine, rasked kui tina. Jalad on rangis. Jalg on lääpas. Jalad mustad kui sea sõrad, külmad kui konnal, punased kui kurel. Jalad on kuresaapais 'külmast ja tuulest lõhenenud nahaga ja punased'. Jalad pikad kui koodid. Jalad nagu pakud, sambad. Jalad ei tõuse enam, käivad väsimusest risti. Jalad valutavad, tuikavad, pakitsevad, surisevad.

Jalg, jalad on pikast istumisest ära surnud. Jalad ei kuula sõna, Jalgade varustamine käi, ei kanna, on põlvist nõrgad, pehmed, vedelad, väsinud, nagu vatist. Jalg, jalad on vanadusest töntsiks jäänud. Sul on noored jalad; sa noorem, jalg kergem. Jalgade varustamine

Lisatud: 26 Mai Koolitus sai teoks tänu kliinikumi arendusfondile ja selle läbiviijaks oli Sigrid Viklund Rootsist, kes tegeleb igapäevaselt meditsiinilise jalaravi spetsialistide väljaõppega. Ta on ise podiaatriat õppinud mitmetelt tunnustatud erialainimestelt Hollandist, Suurbritanniast ja Rootsist ning on jalaraviga tegelenud 20 aastat. Koolitus andis teadmisi jalalaba probleemide eneseabist, esmaabist ja ka ennetusravist, tutvustas abivahendite paigutamise võimalusi ja nõustamise oskusi.

Jalad käivad kui värtnad. Jookseb, nii et jalad käivad kuklasse. Jalad läksid, kadusid alt ja matsatasin täies pikkuses jääle. Lähen, kuhu jalad viivad 'eesmärgita, ükskõik kuhu'.

  • Kodumaised pillid liigesevalu
  • Haiget kate liigesed, kes joovad
  • Nooofen valu liigeste valu

Istub, jalad koos, ristis, jalg üle põlve. Laskis jalad üle koormaääre rippu. Jalgu tõstma, siputama, Balsams ja hoorudes valu liigestes ajama.

Tiina Sarv Kirurg Jüri Lai on veresooni opereerinud juba üle neljakümne aasta. Jüri Lai, millised veresoonte haigused inimesi kõige enam kimbutavad? Laias laastus jagunevad need kaheks: arteriaalse ja venoosse süsteemi haigusteks. Arterosklerootilised on arterite haigused, mis viivad südame pärgarterite või peaaju arterite ummistumiseni, infarkti ja insuldini. Jalgadel tekkival arterite ahenemisel on mitu staadiumi ja selle finaal võib olla gangreen.

Jalgu puhkama, sirutama. Jalgu puhastama, pühkima. Hirm võttis jalad nõrgaks.

Jalgade varustamine

Ajab jalad harki, laiali. Seisab, jalad harkis, koos.

SieviSCANNER

Poisid püüdsid maadeldes teineteisele jalga taha panna. Lõin jala vastu kivi.

  • Slash valu allosas taga
  • Salvi liigese purustamisel
  • Hapu spin hinnapakkumisi

Jalg vääratas. Nikastas, väänas, Jalgade varustamine jala.

Mõõtke sobivust, mõõtke mugavust

Jalgade varustamine Jalg pandi kipsi, lahasesse, on kipsis, lahases. Lonkab üht jalga, on ühest jalast lombakas. Kooditab, kõlgutab jalgu.

Lõi jalga vastu maad, trampis jalgu. Vahetas seistes jalga. Vaheta jalga, sul on vale jalg! Astub õiget, vale jalga. Astuvad jalutades ühte jalga. Pole ruumi jalgagi maha panna. Lippab, nagu oleks sada paari jalgu all.

SieviSCANNER muudab põhjalikult jalatsite valimist

See jää veel jalga ei kanna. Jookse või jalad rakku. Pani jala ukse vahele. Viskas ühe jala üle teise. Saapad ei ole jala järgi, hõõruvad, vaevavad jalga. Kass mehkeldas perenaise jalgade ümber. Pall veeres tal kahe jala vahelt, jalgade vahelt läbi.

Jalgu kinni Jalgade varustamine, lahti võtma. Panen, tõmban kingad, saapad, püksid jalga. Kas proovisid neid kingi jalga? Ära mine palja jalu, pista, torka midagi jala otsa!

Mul lõi kramp jalga, jalgu. Sukad ja saapad on jalas.

Võttis sokid, kingad jalast. Poiss astus naela jalga. Tal on jooksva jalus, jalgades. Jüri võttis Antsul jalust kinni. Jooksis lapse jalust maha. Lõi teise jalust vigaseks. Taat on hommikuti jalust kange. Jalale võtt! Jalule tõusma, hüppama, kargama.

Vanake ajas, upitas end pikkamisi jalule. Aitas kukkunu jalgadele. Haige läks omal jalal autosse. Joobnu taarus jalgadel.

Jalgade varustamine

Olin nii väsinud, et vaevu püsisin jalul. Istekohta polnud, tuli kogu aeg jala peal 'püsti' olla. Tõttas kärmel jalal 'kiiresti' käsku täitma. Tammub ühelt jalalt teisele, jalalt jalale.