Liigu sisu juurde

Dr Bürklandi sõnul on nõelravi efektiivne lihase- ja liigesehaiguste korral, seevastu sisehaiguste korral on taimravi tõhusam. Mitu nõela? Hinnati osteoartriidi indeksi näitajat, visuaalse analoogskaala järgi valu tugevust ja algomeetri abil valu dünaamikat triggerpunktides. Punktsioonikohale asetatakse plaaster ning vajadusel lisatakse rõhkside.

Kasi valutab kasiharjad

Shutterstock Nagu Hiina meditsiinil üldse, on ka nõelravi eesmärk panna keha ennast ise tervendama. Hiina meditsiini arst Rene Bürkland räägib nõelravist lähemalt, kus ja millal on see ravimetod tõhus. Dr Bürklandi sõnul on nõelravi efektiivne lihase- ja liigesehaiguste korral, seevastu sisehaiguste korral on taimravi tõhusam.

Veel võib nõelravist kasu olla sünnitusabis. Protseduur kestab umbes minutit. Protseduuri ajal peab laps püsima liikumatult, et mitte tekitada nõelaga lisavigastusi. Protseduuri järgselt Pärast protseduuri peab süstitud liigest 24 tunni jooksul võimalikult vähe liigutama, et ravimi toime oleks maksimaalselt efektiivne.

Justche valu Islandi sammal

Neist 1. Ravi kestis mõlemas grupis 12 nädalat.

Fatumgeel liigeste hind

BMJ ; Hong-Kongis tõestati akupunktuuri efektiivsus õlaliigese periartriidi ravis. Hong Kong Med J ; Vajadusel võtke valuvaigistit. Väga harva tekib liigeses infektsioon või veritsus. Kui siiski tekib tugev valu, tõuseb kõrge palavik või liigese ümbruses süveneb punetus ja turse, pöörduge arsti vastuvõtule järelkontrolli.

Valu ravimine jala liigestes